1749 TL ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA!
  • mamuliermilano@gmail.com
  • 0530 022 5083
  • GENEL MERKEZ: Hürriyet Mh. Dr. Cemil Bengü Cd. Akçaağaç Sk. No:3
    Kağıthane/İSTANBUL

    MAĞAZA: Meşrutiyet Mh. Baytar Ahmet Sk. No:27 Osmanbey - Şişli / ISTANBUL

Şirketimiz

Plistar plise ve konfeksiyon firması gelişmiş modern yüksek kapasiteli makine parkuru ve profesyonel işgücü ile

1994 yılında sektöre adım atmış ve sektörde hızlı ve zinde bir şekilde faaliyete başlamıştır.

% 100 Türk sermayesi ile kurulan plistar plise kalite prensibinden ödün vermeyen mükemmeliyetçi yaklaşımıyla işinden kazandığını işine katarak hem nicelik hem de nitelik yönünden gelişme sağlamıştır.

• En kaliteli ürünler

• En iyi müşteri hizmeti

• Yüksek kapasite üretim

Vizyonumuz

2015 li yıllara kadar firmamız fason üzerine işlemler yapmış ve başka markalara ve özellikle ihracatçı firmalara koleksiyonlar hazırlamıştır. Markalaşmanın önemini ve gerekliliğini ön görerek büyümeyi hedefleyen firma 2015 yılında MYRAANG TEKSTİL firmasını açmıştır.

2021 Yılında ,Vizyoner yönetim ekibinin kaliteye olan tutkusu, modaya olan ilgileri ve daima daha iyiyi arzulamaları MA MULİER MİLANO markasını yenilikçi ve tarz yaratan marka olarak konumlandırdı. Bugün modayı yakından takip eden ve kendi yaratıcılıkları ile yeniden şekillendiren tasarımcılarımız tarafından oluşturan koleksiyonlar“kalite – performans – şıklık” triosunu bir arada bulundurmaktadır ve konsepti ile oluşturduğu modelleri tüketicilerinin beğenisine sunmaktadır.

Misyonumuz

Firmamızla ilgili bilinmesi gereken en önemli husus, diğer tekstil firmalarının aksine desinatör ekipleri tarafından desteklenen nakış, lazer, dijital baskı, pamuk baskı, inci, taş, plise, metraj flok ve varak baskı konularında makina parkurumuzun çok geniş olmasıdır.

Dolayısıyla gelen müşterilerin hayal ettiği modelleri, geniş makina parkurumuz ve desinatör ekiplerimiz sayesinde bir çok detayıyla onlara özel olarak tasarlayıp kısa sürede teslim edebilmekteyiz.

Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesinde Plistar bünyesinde yer alan metraj flok, varak ve empirme baskı ile kumaşlara parlatma yapan çeşitli makinaların bulunduğu bir işletme mevcuttur.

Kuruluş gayelerimiz arasında kumaşlar üzerine katma değer ekleyerek daha yüksek getiri sağlamaktır.