1749 TL ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA!
  • mamuliermilano@gmail.com
  • 0530 022 5083
  • GENEL MERKEZ: Hürriyet Mh. Dr. Cemil Bengü Cd. Akçaağaç Sk. No:3
    Kağıthane/İSTANBUL

    MAĞAZA: Meşrutiyet Mh. Baytar Ahmet Sk. No:27 Osmanbey - Şişli / ISTANBUL

mamulier.com'a üye olmak için ana sayfamızdan, sağ üst köşede bulunan profil butonundan "Hesap Oluştur" seçeneğini tıklayın. Karşınıza gelen sayfanın sağ bölümünde bulunan  "Hesap Oluştur" kısmının Ad, Soyad, Cep Telefonu, E-Posta, Şifre bilgilerini eksiksiz doldurun. Üye olurken kullanacağınız e-posta adresinin doğruluğundan emin olunmalı ve aktif kullandığınız bir e-posta adresi tercih edilmelidir. Üyeliğinizi doğrulamak adına size bir e-posta gelecektir, gelen e-postayı "Spam" ya da "Gereksiz" kutusundan görüntüleyebilirsiniz. E-posta adresinizi onayladıktan sonra şifreniz ile giriş yapıp alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 


Üye olmadan sipariş vermek istiyorsanız ürün sayfalarından satın almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyerek "Alışverişi Tamamla” adımından sonra karşınıza çıkan ekrandan üye girişi yapmadan e-posta adresinizi yazmanız yeterli olacaktır. Üye olmaksızın vermiş olduğunuz siparişe ilişkin bilgilendirmeleri sipariş esnasında paylaştığınız e-posta adresinden takip edebilirsiniz. Destek için mamuliermilano@gmail.com adresine e-posta gönderebilir ya da 0530 022 5083 numaralı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Ana sayfamızdan sağ üst köşede yer alan Hesabım kısmına tıklayarak, üyelik bilgilerinizi, siparişlerinizi ve adreslerinizi görüntüleyebilirsiniz.

  • "Profilim" sekmesinin alt bölümünde bulunan  sekmelerde kişisel bilgilerinizi ve şifrenizi güncelleyebilirsiniz.
  • "Adreslerim" sekmesinden yeni adres bilgisi girebilir, adreslerinizi silebilir veya girdiğiniz adresleri düzenleyebilirsiniz.
  • Profilim kısmında bulunan "Siparişlerim" sekmesinden siparişlerinizi görebilir ve son durumları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.